Co obsahuje inzerce v rubrice Dětské zboží?

Sekce Dětské zboží oblékne batolata i školáky. Vybaví pokoj pro princezny i malé raubíře. Pomůže vám připravit kompletní výbavičku pro očekávané miminko. A to s ohledem na vaši peněženku.

Obchody s dětským zbožím a hračkami jsou vždy výnosným byznysem pro obchodníky – který rodič by odolal a nedopřál svému drobečkovi to, po čem touží? Který rodič by dobrovolně sáhl po nekvalitních hračkách, jen aby trochu ušetřil? Málokterý. Přesto je příjemné objevit kvalitní hračky a dětské vybavení za výhodné ceny. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili sekci pro děti, kde si za bazarové ceny můžete odkoupit přesně to, co potřebujete – od základní výbavičky pro kojence a batolata až po obuv a oblečení i pro děti školního věku.

Naleznete tu rovněž karnevalové kostýmy, dětské batohy, pláštěnky i sportovní vybavení jak na kolo, tak do hor. Maminky mladších dětiček tu najdou různé hry, stavebnice a hračky i pro ty nejmenší – pro zábavu i na krácení dlouhých večerů. Tisíce zajímavých her, nad kterými si bude lámat hlavičku celá rodinka. Hračky, chřastítka, panenky, vláčky – vše, co koupíte v hračkářství za plnou cenu, zde najdete třeba za polovinu!

Zařídit tu levně můžete i dětský pokoj a vykouzlit z něj jak nádhernou říši pohádek, tak i praktický a bezpečný pokoj pro vašeho malého dobrodruha.

Potřebujete prodat kočárek?

Sháníte dětské autosedačky?

Odkoupíte dětské postýlky či kolébky?

Nevíte co s oblečením, ze kterého už vám miminko odrostlo?

Nabídněte dalším maminkám to, co již nepotřebujete a podejte si inzerát. Sekce Dětské zboží není jen o poptávce. Určitě máte co nabídnout – knížky plné pohádek, téměř nenošené sportovní oblečení a třeba i samotné hlídání dětí. Veškerá inzerce je zdarma, jen si prosíme přečtěte pravidla inzerce pro zachování kvalitních služeb. Své služby ostatně nabízíme dalším dětem a jejich rodičům.

Dětský svět je především o fantazii. Je to barevný a hravý svět, ve kterém je možné takřka všechno. Nyní můžeme svým dětem veškeré jejich sny splnit bez výčitek svědomí. Desítky tisíc uživatelů vám pomůže najít a vybrat vše, čím jen svým ratolestem zajistíte péči, kterou si zaslouží.

Dětské zboží

Celkem 56 947 inzerátů | Zobrazit všechny inzeráty

Oblečení pro kojence

6 414 inzerátů

Oblečení pro batolata

3 523 inzerátů

Oblečení pro děti do 6 l.

5 007 inzerátů

Obuv pro děti

3 795 inzerátů

Ostatní oblečení

1 000 inzerátů

Dětský pokoj

4 780 inzerátů

Hračky pro miminka

765 inzerátů

Hračky pro děti

10 373 inzerátů

Kočárky, nosítka

4 642 inzerátů

Sedačky

1 437 inzerátů

Zdraví, hygiena, péče

2 022 inzerátů

Ostatní

8 991 inzerátů

Přečtěte si novinky ze světa bydlení..

4 klíče k úspěšnému designu

20.08.2017 - Zařizování interiéru je po všech stránkách náročným procesem. Pokud se do tohoto nelehkého úkolu pouštíte na vlastní pěst, vyzkoušejte rady světových designérů, s kterými už nikdy nešlápnete vedle.

Nádech dovolené do vaší ložnice

19.08.2017 - Chtěli byste se při probouzení cítit jako na dovolené a to po celý rok? Nechte se inspirovat krásou dovolenkových resortů a vneste si jejich relaxační atmosféru i do svých ložnic.

Úzké kuchyňky jako chlouba interiéru

18.08.2017 - Kuchyně, kterým je v interiéru vymezen jen malý úzký prostor, většinou působí stísněně a přeplněně. Příčina však častěji spočívá v jejich nevhodném zařízení a špatné organizaci než v nedostatečných dispozicí..

00.00.0000 -

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 339 inzerátů