Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Stavebnice Boffin 200 elektronická 180 projektů

Cena:

1 299 Kč

Dětské zboží?

Popis:

Stavebnice Boffin 200 elektronická 180 projektů

Společnost Boffin uvedla na trh speciální stavebnici určenou pro malé kutily. Stavebnice se skládá celkem z 55 klasických a elektronických součástek, ze kterých je možné stvořit 180 v manuálu popsaných funkčních projektů.

Mezi ty základní a nejoblíbenější popsané projekty patří světelná show, varhany, 3D obrázky, létající talíř, zesilovač a další. Základem všech projektů je deska, na kterou se jednotlivé součástky jednoduše nacvakávají. V manuálu je popsáno, co by projekt měl dělat a co od něj očekávat. O napájení vyrobených projektů se starají 4 AA baterie, které nejsou součástí balení.

V balení je kromě 55 nejrůznějších dílů také český manuál, pomocí kterého lze vytvořit nejrůznější variace zapojení, výrobce uvádí, že jich je 180. Fantazii se meze nekladou a můžete vymyslet stovky dalších projektů, nebo vytvořit kombinace se součástkami a projekty v ostatních stavebnicích Boffin.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

9968074

Počet zhlédnutí:

13 792x

Zhlédnutí detailu:

508x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 142 inzerátů