Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Autosedačka BeSafe Izi GO

Cena:

3 890 Kč

Dětské zboží?

Popis:

Autosedačky BeSafe IZI GO

váhová kategorie: 0-13 kg

věk: od narození zhruba do 1 roku

skupina: 0+

směr: proti směru jízdy

schváleno dle ECE R44/04

instalace: tříbodové pásy, je možné přikoupit i isofixovou základnu

Při navrhování autosedačky iZi Go byla bezpečnost dítěte tím nejdůležitějším kritériem. Vedle bezpečnostních aspektů bylo pro nás důležité vytvořit lehkou ale zároveň robustní autosedačku. S iZi Go můžete snadno manipulovat. Autosedačka byla navržena s důrazem na jednoduchou instalaci, čímž se snižuje riziko nesprávného uchycení ve voze. Jedna část pásu jde přes autosedačku a druhá je vedena za autosedačkou, skrz vodiče pásů s protiskluzovým povrchem snižujícím tření. Tyto části autosedačky zajišťují její stabilitu v automobilu.

Stříška, polstrovaná vložka, schránka na drobné předměty, 5-bodové polstrované pásy s centrálním nastavením, 4 polohy rukojeti, 2 výškové pozice pásů.

Integrovaná sluneční stříška chrání dítě před silným slunečním světlem. Pokud ji zrovna nepotřebujete, můžete stříšku ukrýt v konstrukci autosedačky. Pokud ji používáte, chrání vaše dítě i pocitově, protože mu vytváří jeho vlastní oddělený prostor.

Crash testy ukázaly, že autosedačka poskytuje vynikající ochranu jak při čelním, tak i při bočním nárazu.

Autosedačku je možné připevnit pomocí adaptéru na kočárky X-Lander, Navington a další typy kočárků. Příslušné adaptéry jsou umístěny u jednotlivých kategorií kočárků.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

8109155

Počet zhlédnutí:

469 596x

Zhlédnutí detailu:

9 372x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 878 inzerátů