Maxi cosi Pearl + Maxi cosi Family Fix isofixová báze

Cena:

5 500 Kč

Dětské zboží?

Popis:

Prodám autosedačku MC Pearl včetně isofixové báze MC family fix. Koupena nová, používaná, v pěkném stavu, bez vad. Barva červená. Výhodou je, že se celý potah dá sundat a vyprat a také snadná manipulace - utahování pásu, posunování při růstu dítěte apod. Včetně isofixové základny, díky které lze krásně polohovat až do pololehu, takže dítě může klidně odpočívat. Základna je použitelná i pro vajíčko Pebble a Cabrio Fix. Nebouraná, z nekuřáckého vozu. Osobní převzetí Malá Hraštice. Uvedená cena je dohromady. PC kompletu byla 11.690,-Kč.

Základna pro uchycení autosedaček Maxi-Cosi Pebble a Maxi-Cosi Pearl do automobilu. V kombinaci se základnou FamilyFix se autosedačky poutají pomocí systému IsoFix. Základnu FamilyFix lze použít pro uchycení obou autosedaček Maxi-Cosi Pebble i Pearl.

Pomocí základny Maxi-Cosi FamilyFix lze připoutat snadno a bezpečně autosedačky Maxi-Cosi Pebble a Maxi-Cosi Pearl do automobilu. Základna je vybavena elektronickou kontrolou spárvné instalace a v případě špatného uchycení vás světelně a zvukově upozorní. Základna je vybavena podpůrnou nohou, která zabraňuije v případě nehody "zaboření" autosedačky do sedadla. Díky podpůrné noze je základna i autosedačka ještě více stabilní.

Základna slouží pro instalaci jak autosedačky Maxi-Cosi Pebble, tak i autosedačky Maxi-Cosi Pearl. Díky tomu získáte dlouhotrvající hodnotu a možnost používat ji po dobu více jak čtyř let.

Základna Maxi-Cosi FamilyFix se do automobilu instaluje pomocí systému IsoFix. V případě, že systém IsoFix není k dispozici nelze tuto základnu použít. Na základnu lze v současné době nacvaknout následující autosedačky:

Maxi-Cosi Pebble (0-13 kg)

Maxi-Cosi CabrioFix (0-13 kg)

Maxi-Cosi Pearl (9-18 kg)

Základna Maxi-Cosi FamilyFix se vyrábí pouze v černé barvě.

ROZMĚRY: Maxi cosi family fix - kompatibilní s Pebble, Cabrio fix, Pearl Maxi cosi PEARL - 9 měsíců - 3,5 roku nebo váha dítěte 9-18kg.

ZNAČKA: MAXI COSI

Inzerent:Hedvika Marková
Telefon:608 919 494
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Příbram

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13377587

Počet zhlédnutí:

48 369x

Zhlédnutí detailu:

433x

Podobné inzeráty jako Maxi cosi Pearl + Maxi cosi Family Fix isofixová báze

Maxi cosi PEARL + family fix

Náhled č. 1 k inzerátu Maxi cosi PEARL + family fix

2 100 Kč

Liberecký kraj

24.06.2018

Autosedačka Maxi Cosi Pearl, šedá

Náhled č. 1 k inzerátu Autosedačka Maxi Cosi Pearl, šedá

3 989 Kč

Celá ČR

21.11.2017

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 046 314 inzerátů