Dřevěná dětská kuchyňka

Cena:

1 745 Kč

Dětské zboží?

Popis:

SKLADEM -Dětská dřevěná kuchyňka je v současné době jednou z nejvíce oblíbených hraček hračkou pro malé kuchaře a kuchařky. Malé děti také rády vaří a tím napodobují dospělé. Vaření je jedna z činností na kterou si rády hrají. Nyní je doba, kdy vaří skutečně všichni a všude..

Dětská dřevěná kuchyňka AD 266 je opravdu reálná. Vybavena je pracovní deskou s plotýnkami. Nechybí jí odnímatelný plastový dřez, který lze snadno vyjmout a očistit. Součástí je také plastová baterie. Horní díl kuchyňky obsahuje otevírací mikrovlnou troubu a čtyři výsuvné šuplíčky. Spodní část je vybavena troubou s otočnými knoflíky a skříňkou s dvířky. Uvnitř spodní skříňky je police. Celkové zacházení s kuchyňkou je pro děti jednoduché a snadné. Dětská kuchyňka je velmi variabilní a skutečná. Dětská hra je díky ní opravdová. Malí kuchaři mohou vařit, skladovat potraviny a zapojit do zábavy i své kamarády. .

K výrobě dřevěné dětské kuchyňky je použit materiál vysoké kvality, který zaručí její dlouhou životnost. Pro povrchovou úpravu je použit ekologický a zdravotně nezávadný lak..

Parametry zboži:

Rozměry/cm/:výška:100, šířka : 37, hloubka:38,5.

Výška pracovní desky: 50 cm

Váha: 12 kg

Inzerent:HM nábytek
Telefon:737 514 545
Odkaz:www.hmnabytek.cz
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

8759801

Počet zhlédnutí:

214 293x

Zhlédnutí detailu:

16 236x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 926 inzerátů