Fusak Exclusive Outlast Ťapka

Cena:

1 899 Kč

Dětské zboží?

Popis:

Praktický a nejoblíbenější fusak Exclusive Angel Outlast® je skvělý nejen do kočárku, ale také do autosedačky. Obsahuje termoregulační materiál Outlast®, který vytváří příznivé teplotní podmínky. Tento fusak se běžně používá od října do dubna, aniž by se v něm miminko přehřívalo či mu byla zima. Můžete jej používat také v letním období jako spacák. Fusak můžete zkracovat, prodlužovat a rozšiřovat. Je určen pro děti od narození do 2 let věku.

speciální vrstva Outlast®

možnost prodloužení fusaku

možnost zúžení fusaku

pratelný, v pračce do 40° - dodržujte podmínky uvedené v manuálu

hřejivost do - 10°

kapsička na drobnosti

otvory pro pásy

Materiál Outlast®

Outlast ® je speciální textilní funkční materiál vázaný na bavlnu. Byl vyvinutý v NASA a původně se přidával do rukavic a obleků kosmonautů. Nyní se využívá převážně v oděvním průmyslu, ale můžete se s ním setkat také ve zdravotnictví nebo armádě. Vyniká především výbornými termoregulačními vlastnostmi. Umí regulovat a vyrovnávat teplotu těla. Jakmile materiál pozná zvyšující se teplotu pokožky, začne okamžitě teplo pohlcovat a teplotu mezi pokožkou a materiálem snižovat. Pochopitelně v případě chladu se zachová přesně naopak, opět pro udržení tepelné pohody. Outlast® také redukuje vznik potu a omezuje tak pocení až o 40%.

Po testech ve vesmíru Outlast® konečně na Zemi

Technologie Outlast® je jediným materiálem typu Phase Change, který získal pečeť Certified Space Technology ™. Tato technologie byla původně vyvinuta pro organizaci NASA a je průběžně ověřována ohledně efektivity a bezpečnosti, a to v nejrůznějších aplikacích, které na trh dodávají renomované značky. V současnosti vlastní Outlast přes 26 patentů v segmentu materiálů regulujících teplotu.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

9940962

Počet zhlédnutí:

153 746x

Zhlédnutí detailu:

7 455x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 920 inzerátů