Hartan Racer GT

08.12.2017 | Nabídka / Prodám | Kombinované kočárky

Cena:

10 500 Kč

Dětské zboží?

Popis:

Prodám kočárek německé značky, trojkombinaci - autosedačka není součástí,zakoupený v roce 2013.  Původní cena přesahuje se všemi doplňky 30 000.

Součástí kočárku je praktická vytahovací korba - taška (zateplené provedení), která je proti jiným tipům delší a miminko v ní déle vydrží. Dále přikoupený adaptér na autosedačku Maxi Cosi a stupátko pro druhé dítě značky Corado. Kočár je ještě po dokoupení adaptéru kompatibilní s autosedačkami Römer.

Dále je součástí také zimní fusak z ovčí vlny, nánožník na dítě, kapsa na ruce proti zimě na madlo, pláštěnka na kočár, sluneční clona s UV filtrem 50+, síťka proti hmyzu a praktická taška.

Kočárek je nesmírně elegantní, má modro-černo-šedo-bílé proužky a kostičky, stříbrno-šedou konstrukci. Proti jiným kočárkům je skvěle odpružený, hodí se i do náročnějšího terénu. Přední kolečka jdou zaaretovat, jinak se otáčejí o 360 stupňů,což zajišťuje komfortní jízdu. Korbu lze otočit po směru jizdy i proti směru. Na střísce je okénko s krytím a různé větrací části.

Jako jediný se nám vlezl do kufru auta, neboť se dá krásně a lehce složit, a vsunout do výtahu v domě - madlo se dá lehce sklopit. Nosnost kočárku je do 15 kg.

Pouze osobní odběr- Brno Líšeň.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13529094

Počet zhlédnutí:

36 316x

Zhlédnutí detailu:

402x

Galerie TOP inzerátů - Kombinované kočárky

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 046 805 inzerátů