Kočátek Concord Wanderer 3v1 + příslušenství | 0 až 3 roky.

Cena:

14 000 Kč

Dětské zboží?

Popis:

Prodáme velmi praktický a propracovaný originální německý kočárek Concord Wanderer po jednom dítěti - 3v1 (0 až 3 roky, resp. od porodnice až po školku).

Nezničený, jen drobné oděrky na kostře kočárku. Kočárek po servisu - nová brzda a kontrola stavu kvůli dalšímu prodeji. Je jako nový, nutno vidět! Vyčištěný a vypraný (profesionální čistírna).

Barva šedivo zelená s šedivo barevnými doplňky. Univerzální barvy pro kluka i holku. Kočárek je velmi prostorný, pohodlně se do něj vleze i "velké" miminko. I přes své rozměry je skladný a lehký, vejde se bez problému i do malého auta. Dobře se řídí, kolečka jsou tichá.

Obsah dodávky: golfový kočárek Wanderer, měkká přenosná korbička (lze nadadit po směru i proti směru jízdy), velký měkký a teplý fusak, dětská autosedačka (vajíčko), velká pláštěnka, sluneční clona, nárukávník na madlo kočárku (na zimu), malý slunečník a praktickou tašku pře rameno (lze upevnit i na kočárek), která obsazuje vnitřní organizér na drobnosti, přebalovací podložku, termo obal na lahvičku.

Jednoduše řečeno, koupíte tento set a nemusíte kupovat nic jiného.

Jsem z Prahy. Volejte tel. 725426578 a přijďte se podívat, vše předvedu a ukážu. Původní cena 28 tisíc.

Video: https://youtu.be/ARLOQO1g5b0

Více fotografií: https://www.sbazar.cz/jakubrous/detail/272662 15-kocatek-concord-wanderer-3v1-0-az-3-roky

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13635989

Počet zhlédnutí:

13 056x

Zhlédnutí detailu:

224x

Galerie TOP inzerátů - Kombinované kočárky

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 044 064 inzerátů