Kategorie
Home Dětské zboží Kočárky, nosítka Kombinované kočárky Kočárek Casualplay S4 trojkombinace

Kočárek Casualplay S4 trojkombinace

Olomoucký kraj
10. 11. 2019 - 16:02
4 500 Kč
Prodávající
Blanka Čechová

Popis

Prodám kočárek Casualplay S4 po jednom dítěti (sport. kočárek + hluboká korba + vajíčko). Čtyři velká nafukovací kola, všechna odnímatelná, přední dvojitá kola jsou otočná o 360 °. V podvozkové části nákupní látkový košík. Ruční brzda na rukojeti (vhodné ke sportování). Parkovací brzda na zadních kolech.
Vajíčko - vhodné pro převoz autem, možné nasazení i na konstrukci kočárku, podhlavníček, odnímatelná boudička s moskytiérou, látkový kryt (stříbrná barva).
Hluboká korba - včetně látkového krytu (stříbrná barva), odnímatelná prací vložka, matrace, podhlavníček, rolovací moskytiéra zabudovaná do stříšky, moskytiéra v zadní části boudy, pláštěnka.
Sport. kočárek - polohovatelná opěrka zad, dá se sklopit do několika poloh pomocí nastavovacího popruhu. Přední madlo je kloubové a odnímatelné, vnitřní odnímatelná prací podložka (stříbrná barva), bezpečnostní popruh. Stříška pro ochranu před sluncem, s průhledným okénkem pro neustálý kontakt s dítětem, na bocích větrací síťky, pláštěnka, nánožník.
Doplňky: taška + přebalovací podložka, pouzdro na pití.

Základní údaje

Oblast inzerce
Olomoucký kraj
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
95314026356958456381
4 500 Kč
Prodávající
Blanka Čechová

Kočárek Casualplay S4 trojkombinace

Zavřít
Prodávající
Blanka Čechová
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!