Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Kojící polštář Multi žerzej

Cena:

690 Kč

Dětské zboží?

Popis:

Multi – multifunkční, luxusní polštář pro těhotné, mladé rodiče a děti. Slouží nejen při kojení a krmení miminka z lahvičky, ale pomáhá i těhotným ženám nalézt pohodlnou pozici a klidný spánek během těhotenství, uleví zádům. Polštář může být oporou i dítěti až se bude učit samo sedět.

Polštář má speciální vyplň z jemných, atestovaných polystyrenových mikroperel o průměru 0.5 až 1.5 mm, které vynikají svou odolností i během dlouhodobého využití. Kuličky se převalují pod vlivem změny polohy těla, jemně masírují, starají se o páteř a pohodlí nastávajících maminek

Kojící polštář je vyroben dle systému EASY WASH. Tento systém umožňuje praní v pračce a žehlení bez rizika poškození výplně. Stačí otevřít povlak a vyndat výplň, která se nesmí prát. Povlak lze prát v pračce při maximální teplotě vody 60°C. Díky uplatnění atestovaných látek je naprosto bezpečný i pro malé alergiky.

Rozměry - délka 190 cm (po vnějším obvodu), 150 cm (přímá délka), šířka 35 cm.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

11961063

Počet zhlédnutí:

41 563x

Zhlédnutí detailu:

2 662x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 929 inzerátů