Home Dětské zboží Kočárky, nosítka Tříkolové kočárky

TFK Buggy Lite Kočárek Mini Footbag Kryt na nohy Stříška do

Krašlovice
10. 7. 2024 - 11:56
3 000 Kč
Prodávající

Popis

TFK Buggy Lite Mini s 8palcovými pneumatikami se vzduchovou komorou (původní cena 299,00)

Kompaktní univerzál, který nabízí maximální pohodlí. Vaše dítě sedí bezpečně a pohodlně na velké, polstrované sedačce. Měkké odpružení a pneumatiky se vzduchovou komorou zajišťují hladkou jízdu.

Doporučený věk: jakmile vaše dítě umí sedět. Použití: štěrk a dlažební kostky. Vlastnosti: 8palcové pneumatiky se vzduchovou komorou, měkké odpružení, plně nastavitelná zádová opěrka až do lehu, výsuvná sluneční stříška, nastavitelná opěrka nohou.Prodloužitelná sluneční stříška nabízí vynikající ochranu za všech povětrnostních podmínek. Opěradlo je opatřeno prodyšným polstrováním a je plynule nastavitelné až do polohy vleže. Opěrka nohou se dá nastavit. To znamená, že si vaše dítě může užívat výhled vsedě nebo si zdřímnout vleže. Odnímatelná přední tyč a polstrovaný 5bodový pás zajišťují bezpečné držení. Vozík lze složit a znovu složit během několika sekund. Kočárek má obzvláště kompaktní velikost skládání. Kola jednoduše sundáte a auto jednoduše uložíte do kufru. Nákupní košík pod sedadlem poskytuje velkorysý úložný prostor.

Lite Mini se přizpůsobí i potřebám dospělých. Díky individuálně nastavitelné výšce posuvníku je kočárek ideální pro rodiče různého vzrůstu. Výška jezdce nastavitelná od 71 do 113 cm. Kočárek se vyznačuje svou plynulou jízdou. V úzkých uličkách supermarketů se přední kola obratně otáčí kolem překážek. Na nerovných cestách je lze snadno uzamknout. Odpružení na zadní nápravě zajišťuje jízdní komfort i při nárazech. Potah lze rychle sundat a připevnit a lze jej prát na 30 °C. Rám lze snadno čistit vlhkým hadříkem.

Základní údaje

Oblast inzerce
Krašlovice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
72741471944501445363
3 000 Kč
Prodávající

TFK Buggy Lite Kočárek Mini Footbag Kryt na nohy Stříška do

Zavřít Zavřít
Prodávající
Knocella
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!