Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Autosedačka Maxi Cosi Tobi 9 -18 kg Black Raven

Cena:

2 100 Kč

Dětské zboží?

Popis:

Autosedačky Maxi-Cosi Tobi poskytují Vašemu dítěti optimální bezpečí. Tyto dětské autosedačky mají ergonomický design, jsou vybaveny 5-bodovým bezpečnostním systémem a jsou polohovatelné do pěti různých pozic. Upevnění autosedačky se provádí pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu. Výška ramenních pásů a opěrky na hlavičku se nastavuje u autosedaček dohromady jedním pohybem ruky - 7 pozic.Tyto dětské autosedačky mají také zcela nový systém vedení automobilového pásu - účinnější a pevnější připoutání v automobilu. Dětské autosedačky Maxi Cosi Tobi mají snímatelný a pratelný potah. Dětské autosedačky Maxi-Cosi Tobi jsou vhodné pro většinu automobilů.

1. Autosedačky Maxi Cosi Tobi jsou vybaveny unikátním systém automatického otevírání pásů. Tento systém umožňuje rychlé pohodlné upoutání dítěte.

2. Autosedačky Maxi-Cosi Tobi mají možnost nastavovat výšku opěrky hlavy i pásů pro upevnění nohou. Lze je nastavit jediným pohybem ruky (7 pozic): Maxi-Cosi Tobi tak roste s Vaším dítětem.

3. Dětské autosedačky Maxi-Cosi Tobi mají vylepšený systém ochrany proti bočním nárazům - Side Protection System

4. Autosedačka Maxi-Cosi Tobi má možnost polohování do 5 pozic.

5. Autosedačka je vybavena indikátorem správného utažení pásů - zabarví se do zelena, pokud je dítě v autosedačce správně zapnuté.

6. Autosedačky Maxi Cosi splňují přísnou evropskou normu ECE R44/04.

SUPER STAV

Inzerent:Michaela Luxová
Telefon:777 140 401
Odkaz:www.babiescb.cz
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

České Budějovice

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13556896

Počet zhlédnutí:

37 376x

Zhlédnutí detailu:

439x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 435 inzerátů