Home Dětské zboží Hračky pro děti Dětská hřiště Skákací hrad - skluzavka (pronájem, půjčení)
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Skákací hrad - skluzavka (pronájem, půjčení)

Hustopeče nad Bečvou
17. 2. 2022 - 10:39
3 000 Kč
Prodávající

Popis

Přijímáme rezervace na rok 2023. Dětský den se nezadržitelně blíží a my Vám nabízíme zapůjčení/pronájem profesionální nafukovací skluzavky (skákacího hradu). Skvělá zábava pro Vaše děti na celé hodiny. Nafukovací skluzavka je vhodná pro děti ve věku 3-10 let v max. počtu 5 dětí. Popřípadě se děti mohou střídat na nafukovací skluzavce.

Rozměry nafukovací skluzavky jsou 7m délka, 4m šířka a výška 5m. Kvalitní skákací hrad - skluzavka, žádná nafukovací atrakce, která nedrží ani tvar (Happy Hop apod.). Součástí půjčení skluzavky je fukar o výkonu 1,1 KWh, kotvení, informační tabule. Zdarma můžeme zapůjčit také prodlužovací kabel 50m.

Nafukovací atrakci - skákací skluzavku (hrad) dovezeme až k Vám domů na oslavu (narozeniny, svatba, party pro děti), nainstalujeme, vše potřebné vysvětlíme. Po skončení akce si pro nafukovací skluzavku přijedeme, sbalíme a odvezeme.

Cena pronájmu skákací skluzavky je 3000,-Kč / 6 hodin bez obsluhy. Do 10km dovezeme zdarma. Možno domluvit obsluhu za příplatek.

Nabízíme více jak 10 druhů skákacích hradů. Více informací najdete na stránkách http://hradprodeti.cz nebo na Facebooku (Skákací hrad pro děti).

Skákací hrad - skluzavka (pronájem, půjčení)

Zavřít Zavřít
Prodávající
Tomáš Bíbrlík
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!