Home Dětské zboží Hračky pro děti Dětská hřiště Skákací hrad - půjčení nafukovací atrakce pro děti

Skákací hrad - půjčení nafukovací atrakce pro děti

Hustopeče nad Bečvou
17. 2. 2022 - 10:29
3 000 Kč
Prodávající

Popis

Dopřejte dětem velkou zábavu na celé odpoledne přímo u Vás doma! Přijímáme rezervace na rok 2022. Dětský den se blíží a již nyní je dobré si rezervovat skákací hrad s předstihem. V nabídce máme hned několik skákacích hradů.

Pronájem velkého profesionálního skákacího hradu pro dětské oslavy (dny dětí, narozeniny, párty) nebo na svatby, oslavy, dny obcí, spolky apod. Skvělá zábava pro děti na dlouhé hodiny. Rodiče si tak mohou naplno užít oslavu.

Velikost skákacího hradu je 5 x 6 metrů (výška 4 metry). Kvalitní skákací hrad, žádná nafukovací atrakce, která nedrží ani tvar (Happy hop apod.). Určen až pro 12 dětí naráz. Součástí půjčení je fukar o výkonu 1,1 KWh. Zdarma můžeme zapůjčit také prodlužovací kabel 50m.

Nafukovací skákací hrad dovezeme až k Vám na oslavu, nainstalujeme, vše potřebné vysvětlíme. Po skončení akce si pro skákací hrad přijedeme, sbalíme a odvezeme.

Cena pronájmu skákacího hradu je 3000,-Kč / 6 hodin bez obsluhy. Do 10km dovezeme zdarma. Možno domluvit obsluhu za příplatek. Více informací najdete na stránkách http://hradprodeti.cz nebo na Facebooku (Skákací hrad pro děti).

Nabízíme více jak 10 druhů nejrůznějších skákacích hradů a nafukovacích skluzavek.

Základní údaje

Oblast inzerce
Hustopeče nad Bečvou
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
85739778770673679472
3 000 Kč
Prodávající

Skákací hrad - půjčení nafukovací atrakce pro děti

Zavřít Zavřít
Prodávající
Tomáš Bíbrlík
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!