Home Dětské zboží Kočárky, nosítka Kombinované kočárky kočárek Gesslein F6 - s příslušenstvím-fusak, taška, sedačka
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

kočárek Gesslein F6 - s příslušenstvím-fusak, taška, sedačka

Brno-Ivanovice
29. 5. 2023 - 13:16
4 500 Kč
Prodávající

Popis

Kompletně vybavený kočárek neutrální barvy. Na podvozek lze připevnit dětskou autosedačku, která je součástí.
Hlavní předností je vložná taška vážící jen 1,6 kg, ve které přenášíte miminko z kočárku, kam potřebujete – velmi vhodné při nošení dítěte do bytu v patře – dítě není třeba po vycházce budit a kočárek je možné nechat ve sklepě. V prvních měsících lze tuto tašku použít i jako cestovní postýlku.
Velmi lehké ovládání kočárku díky předním otočným kolečkům (lze zafixovat) a možnost výměny otočných koleček za velká kola vhodná do terénu. Korbu kočárku lze nacvaknout po i proti směru jízdy, stejně tak lze přecvaknout i madlo oběma směry.
Kočárek je možné použít od narození do 4 let– pro novorozeně se opěrka zcela položí a do kočárku se připevní S-lift taška s výztuhou. Jakmile dítě povyroste, výztuha se odejme a tašku lze použít jako fusak. Vhodný i pro větší děti – ložná plocha 96 x 34 cm. Celková hmotnost 15 kg. Výška opěradla 44 cm, výška sedáku 60 cm, výška madla nastavitelná 76-113 cm, šířka konstrukce 61 cm. Ruční brzda. Všechny potahy lez sejmout a prát.

Set obsahuje: podvozek F6, korbu F6, vložnou tašku S-lift s nánožníkem, autosedačku BabyGo 0-13 kg, pětibodový pás, fusak Sleepy, výměnná kola (aretační/do terénu), síťku proti hmyzu se sluneční clonou, pláštěnku, tašku včetně podložky a termoobalu; madlo před dítě.
Velký koš pod kočárkem; úložný prostor v autosedačce; dobrá manipulace při nakládání do kufru auta – lze zvlášť naložit korbu a zvlášť podvozek; kapsu na pláštěnku přímo pod sedákem.
Do fusaku SLEEPY není potřeba žádná kombinéza–děťátko se obléká tak, jako by bylo doma (např. dupačky a svetřík). Fusak je vyrobený z velmi kvalitního termoregulačního materiálu, který v létě ochlazuje a v zimě zahřívá a který je velmi příjemný na dotyk. Přechody ze zimy do tepla jsou bez problémů a děťátko nemusíte budit a vysvlékat ze zateplené kombinézy. Lze jej použít i v autosedačce.
Pouze osobní předání–Brno.Po dvou dětech.Opotřebení viz fot

kočárek Gesslein F6 - s příslušenstvím-fusak, taška, sedačka

Zavřít Zavřít
Prodávající
Hana Kolevova
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!