Home Dětské zboží Kočárky, nosítka Kombinované kočárky Šedohnědý kočárek trojkombinace - super stav
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Šedohnědý kočárek trojkombinace - super stav

Celá ČR
28. 5. 2019 - 10:28
6 000 Kč
Prodávající

Popis

Kočárek je 2,5 roku starý, udržovaný, v super stavu, promazaný, nafouklé gumy, má jen běžné opotřebení na kovových částech - poškrábání barvy, jinak se v něm krom rohlíku nikdy nejedlo ani nepilo, na to jsem pes.
Hluboký kočár má vypolstrovaný vnitřek, vyprala jsem, dá se zvednout hlavička, stříška se dá položit v podstatě na obě strany, až bude mimčo ležet na bříšku, může koukat ven. Ve stříšce je síťka, takže v létě krásně větrá. Na konstrukci se jen zacvakává. Ke korbičce je i kryt ze stejného materiálu jako je celý kočár. Materiál nepromokavý, super udržovatelný, nemusí se prát, stačí houbičkou vyčistit. Další doplňky jsou stojánek na kávu, síťovaný kryt na kočár, síťka na celý kočár, třmínky na zachycení miminka, taška (nepoužívaná), pláštěnka, já přidám náhradní pláště na přední i zadní kolo, speciální lepidlo na gumy. Kočár se jednoduše skládá, tahem dolu (zmáčknutí červeného čudlíku na řídítkách). Rukojeť kočárku se dá posouvat nahoru a dolu. Kočárek se lehko ovládá, není hlučný, odpružený, dá se lehce houpat, ovládání i jednou rukou, brzda v dolní části (zaklapovací).
Sportovní část je též lehko zacvaknutelná, v obou směrech, bezpečnostní pásy, stříška obsahuje opět zabudovanou síťku, dá se polohovat hodně dolu, takže na dítě nesvítí sluníčko, polohovatelné nožičky. Odepínací horní povrch sedací části kočárku.
Autosedačka je klasická na pásy. Polohovatelná hlavička na dětátko, dle velikosti miminka, stříška na zip - sundavací. Sedačka je ze strany běžným užitím poškrábaná - umělá hmota. Na konstrukci kočáru se dá připevnit pomocí speciálních nástavců viz. foto. Ty se nejdříve zacvaknou do konstrukce a na to se nasadí autosedačka. Poté se autosedačka z konstrukce sundavá pomocí kovových páček z vnitřní strany nástavců. Z autosedačky s e nástavce sundavají až po vyjmutí autosedačky z konstrukce, nejlépe již bez miminka, je k tomu zapotřebí trochu síly. Já to moc nepoužívala, takže to není zajeté. Autosedačka je do 13kg.
Ve spodní části kočáru je úložný prostor, unese až 5kg.
O kočár jsem pečovala s láskou a věřím, že se najde nový majitel, který ho ještě využije, protože je opravdu skvěle zachovalý, nesmrdí. Odvoz je potřeba vlastní, neposílám a nemám jak dovézt. Případné otázky ráda zodpovím, jinak vše na fotkách. Info a komunikace spíše na email krajcovah@email.cz
Ps.: Více fotek pošlu na vyžádání, neustále mi je tady obrací vzhůru nohama :-)

Šedohnědý kočárek trojkombinace - super stav

Zavřít Zavřít
Prodávající
Hana Krajčová
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!